Páskové obklady

Betonový obklad Ukamen Verona černá 30 x 15 cm

Cena balení: 390
Dostupnost: Skladem

Výpočet balení

Zadejte plochu: m2
Obdržíte: 0 balení | 0 palety
Za cenu: 0
O celkové hmotnosti: 0 Kg

Popis

Kamenný obklad břidlice Ukamen. Chcete levnější variantu pravého kamenného obkladu? Máme pro Vás unikátní obklad imitace kamene! Budete nadšení jejím vzhledem. 

Obklady z umělého kamene se strukturou štípané břidlice mají výraznou strukturu, pro svůj vzhled se využívají především v exteriéru na obklady zdí, plotů, jako soklový obklad nebo fasádní obklad. 

Obklad břidlice je nádherný designový prvek, který při vhodně zvoleném místě pozvedne interiér na panskou rezidenci. Obklady z umělé štípané břidlice jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a za použití špičkových technologií výroby, čímž je dosaženo trvanlivého vzhledu, především stálobarevnosti a to po několik desítek let.

VLASTNOSTI:

Obklad Břidlice  jsou kompletně probarvené obklady z betonu. Použití venkovní i vnitřní. 

POUŽITÍ: fasádní obklad rodinných domů, chat, komerčních objektů soklový obklad a obklad fasád průmyslových a historických staveb zdi, stěny a jejich části, výklenky ploty, sloupy a sloupky komíny, krby, grily obklad dveří a kamenné obklady kolem venkovních oken okrasné prvky zahrad - zídky, studny, pergoly aj.

Povrch na který budeme lepit obklad musí být rovný, suchý a čistý a předem napenetrovaný. Obklady lepíme od spodu nahoru. Před lepením lehce zdrsníme povrch obkladu, aby nám dobře přilnul k obkládané ploše. Přebytky lepidla odstraníme stěrkou. Nalepené obklady chraňte 24h před přímým působením atmosferických vlivů. Po vyschnutí ošetřete obklad hydrofobní impregnací.       KOLIK POTŘEBUJI MATERIÁLU?

Změřte délku a výšku prostoru, který chcete obkládat.

Vypočítejte obsah prostoru v m² a přičtěte 5 až 10% na prořezy.

 

Parametry

Hmotnost 22 kg
Plocha v balení [m²] 1 m²
Rozměr obkladu [cm] 30 x 15 cm
Tloušťka [cm] cca 1-1,5 cm
Odchylky přípustný rozdíl +/- 2mm
Výrobce Ukamen
Použití obkladu venkovní i vnitřní
Mrazuvzdornost Ano
Hmotnost na 1m² 22 kg