Kamen

TERMOPANEL BELAN GRAFIT LEŠTĚNÝ 873X655 mm

Cena balení: 775 vč. DPH
Dostupnost: Skladem

Výpočet balení

Zadejte plochu:
m2
Obdržíte:
0 balení
0 palety
Za cenu:
0 Kč s DPH
O celkové hmotnosti:
0 Kg

Představujeme unikátní výrobek na trhu stavebních materiálů – fasádní dekorativní tepelné izolační panel BELAN (termopanel). Termopanel je výrobek, určený jak pro tepelnou izolaci, tak i pro fasádní dekoraci. Základ panele je tvrdá pěnopolyuretanová pěna (PUR), moderní tepelně izolační material určený pro zateplení fasády, nejlepší ve své třídě, izoluje stěnu o 100 – 300%. Vnější strana výrobena z hyper vibračně stlačeného betonu (17mm). Termopanel je jediná monolitická konstrukce z 24 dlaždic s prošitými švy. Panel je plně připraven k instalaci a nevyžaduje další čas a peníze. 

Tepelně účinný, geometricky stabilní zateplovací system BELAN si zachovává své tvarové a pevnostní charakteristiky při teplotách od -50°C do + 70° C a při vysokých vlhkostních podmínkách. Kvůli absenci „mokrých“ procesů může být fasáda dokončena tepelnými panely kdykoliv během roku. Jednotlivé prvky jsou snadno a rychle namontovány na stěnách a jsou navzájem pevně spojeny. Korekce svislých odchylek a nerovností povrchu se provádí pomocí laťování. Výsledkem je pevné opláštění domu bez „studených mostů“. 

V jednom kroku máte hotovou fasádu  a zároveň i tepelnou izolací objektu. Spojením technických vlastností tvrdého pěnopolyuretanu a dokonalé imitace přírodního povrchu jsme vytvořili obkladový systém nové generace. Přinášíme Vám zateplovací systém BELAN, který slouží jako finální, pohledová úprava vnějších povrchů ale zároveň funguje jako tepelně izolační vrstva, která předčí standardní zateplovací systémy z polystyrenu nebo minerální vaty.

Parametry

Hmotnost 16 kg
Plocha v balení [m²] 0,5m²
Rozměr obkladu [cm] 873x655 mm
Tloušťka [cm] 53-57mm
Odchylky přípustný rozdíl +/-2 mm
Spárování Ano
Použití obkladu venkovní i vnitřní
Mrazuvzdornost Ano
Hmotnost na 1m² 32 kg